Відбувся обласний етап ІІ-ої Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізичної культури і спорту

31 січня 15:50
Переглядів: 258
спорт

Більше сорока одинадцятикласників з усіх районів Тернопільщини та вихованці Коропецького обласного ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою стали учасниками III-го етапу Другої Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізичної культури і спорту. Такий захід відбувся на базі Тернопільського Національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка за сприяння Тернопільського обласного відділення Національного Олімпійського комітету України та обласного осередку Олімпійської академії України.

Як повідомив голова журі олімпіади доцент Андрій Огнистий, юні знавці спорту демонстрували свої вміння та знання на двох етапах: теоретичному – тестуванні, та практичному. Останній включав змагання з гімнастики, гандболу, волейболу, баскетболу, футболу, легкої атлетики та туризму.

Суддівство забезпечувало журі у складі викладачів Тернопільського національного педагогічного університету та педагогів міста. В результаті серед дівчат в обласному етапі олімпіади з фізичної культури стали Надія Волошин із Зборівського району (вчитель Ігор Сухецький). Друге місце посіла Тетяна Гірна із Підволочиського району (вчитель Ігор Липка). Третє місце у тернополянки Анастасії Семків (вчитель Булич Лілія, Тернопільська спеціалізована ЗОШ №3).

Серед хлопців перше місце здобув Степан Абрамик з Тернополя (вчитель Стефанія Мотрук, Тернопільська спеціалізована ЗОШ №17). Друге місце посів Любомир Міц (Теребовлянський р-н, вчитель Михайло Сурмай). Третім був Назарій Процьків (Борщівський район, вчитель Андрій Федоровський).

Як повідомив Андрій Огнистий, перші номера рейтингу візьмуть участь у Всеукраїнському етапі олімпіади з фізичної культури і спорту. Планується, що такий захід на весняних канікулах відбудеться у місті Хмельницькому.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: