Відбувся перший відкритий чемпіонат Тернопільської області з таеквондо

10 лютого 21:07
Переглядів: 222
тхеквондо

Перший відкритий чемпіонат Тернопільської області з таеквондо І.Т.Ф. серед дітей, юнаків, юніорів та дорослих відбувся у спортивному залі Тернопільського Національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка. У змаганнях взяли участь команди з Івано-Франківська, Чернівців, Львова, Рівного, Луцька, Києва та Тернополя у вікових групах від 5 до 35 років. Учасники змагались у формальних комплексах «Туль» і спарингу.

Щодо виступів тернополян, то у розділі «Туль» серед спортсменів старших 18 років серед чоловіків друге місце посів Максим Почтар, третім був Юрій Поліщук, серед жінок Наталя Поладова стала переможницею, а Юлія Соломончук виборола «срібло».

У розділі «Масоги» у своїх вагових категоріях серед дітей до 5 років перші місця здобули Максим Савін та Андрій Криворучко; другими були В’ячеслав Юзвін та Рахман Поладов; серед учасників 6-7 років перемогу виборов Маркус Гриняшко, другими стали Богдан Харий, Олександр Худенко, Артур Тернопільський та Станіслав Чорній, а третє місце у Назара Кузьмічова. Серед дівчаток друге місце посіла Людмила Руда, а третє - Діана Гасій.

Серед 8-9 річних учасників у своїй ваговій категорії перемогу святкував Святослав Гасій, а серед дівчаток Ольга Звонар стала третьою.

Серед спортсменів 14-17 років у ваговій категорії «юніори до 69 кг» бронзову нагороду здобув Олександр Катернюк.

Серед спортсменів старших 18 років у ваговій категорії «чоловіки до 63 кг» також третім став Едуард Романовський, у ваговій категорії «чоловіки до 75 кг» перше-друге місця розділили Юрій Поліщук та Максим Почтар, а серед жінок до 58 кг такі ж результати показали Юлія Соломончук та Наталя Поладова.

Загалом у тернополян 7 золотих, 10 срібних і 4 бронзових медалей.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: