Відбувся показовий виступ представників Шаолінської школи бойових мистецтв "Тагоу"

09 березня 10:45
Переглядів: 238
Шаолінь

Цими днями в рамках грандіозного проекту китайського мистецтва в Україні «Радісне свято весни» та з нагоди проведення матчу за світову шахову корону серед жінок між китайською та українською спортсменками, а також за сприяння Посольства Китайської Народної Республіки спільно з культурно-дослідницьким центром України та Китаю «Ланьхва» в залі гімнастики Львівського державного університету фізичної культури завершилися показові виступи в Україні представників Шаолінської школи бойових мистецтв «Тагоу» з міста Денфен.

Учасників спортивного показового дійства вітали заступник начальника управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації Оксана Вацеба; голова Чженчжоуського театру опери та балету, представник Міністерства культури Китаю Сунь Шуцзє; перший віце-президент Федерації боксу України, майстер спорту міжнародного класу Олександр Павелець; засновник школи бойового гопака Володимир Пилат; голова правління Міжнародної громадської організації «Культурно-дослідницький центр України та Китаю «Ланьхва» Юрій Котик; заступник голови правління Міжнародної громадської делегації «Культурно-дослідницький центр України та Китаю «Ланьхва»Гуї Кай.

При цьому вихованці школи «Тагоу» поділилися секретами прийомів знаменитого на весь світ китайського ушу, а представники школи бойового гопака продемонстрували для гостей з Китаю своє мистецтво.

Перед виступами молодих атлетів з міста Денфен провінції Хенань, на території якої розташований знаменитий буддійський храм Шаолінь, відбувся показовий майстер – клас від Шифу Миколи Пляскіна – президента Академії традиційного гунфу, майстра спорту з ушу, інструктора при Даоській академії традиційного ушу в горах Удан (КНР).

Відтак учні найвідомішої школи бойових мистецтв Шаолінь «Тагоу» (Shaolin Tagou), які є переможцями багатьох міжнародних турнірів з кунг-фу й виступали в церемоніях відкриття й закриття Пекінських Олімпійських та Паралімпійських ігор, зачарували усіх присутніх своєю майстерністю. Їх виступ – це яскраве і вражаюче шоу, що демонструвало граціозні прийоми знаменитого на весь світ китайського ушу. Кульмінацією виступу китайських шаолінів стала демонстрація неймовірних можливостей людського організму: розбивання заліза об голову, проштрикування скла тонкою голкою і відколювання шматка металу пальцем.

На завершення проекту «Радісне свято весни» представники китайської делегації подарували увесь свій інвентар, який використовувався в показових виступах, львівським представникам бойових мистецтв.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: