Відбувся регіональний відбір претендентів на "Ігри Інвіктус – 2017"

12 листопада 16:19
Переглядів: 104
Ігри Інвіктус

10 та 11 листопада 2016 року на базі ДЮСШ інвалідів "Галичина" (м. Львів, вул. генерала Грекова, 1) відбувалися зустрічі команди «Invictus Games: Team Ukraine» Івоною Костиною, «Team Operations Lead Ігор Інвіктус 2017» Андрієм Козінчуком (військовий психолог, який представляє ГО «Побратими») з ветеранами та військовослужбовцями Львівщини, які отримали поранення або інвалідність під час виконання службових обов’язків в зоні АТО або в військових миротворчих операціях (Косово, Ірак) та мають бажання активно займатися спортом.

На такі зустрічі завітали військовослужбовці та члени їхніх родин, голова громадської організації «Спілка соціального захисту АТО та сімей загиблих Яворівщини» Мар’яна Салашник, тренери з видів спорту, представники управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації, Львівського регіонального центру «Інваспорт», ДЮСШ інвалідів "Галичина", Львівського обласного лікарсько-фізкультурного диспансеру, студенти-волонтери.

Метою зустрічей було представлення концепції Ігор «Інвіктус-2017» (Ігор Нездоланних) та проведення набору до числа претендентів на участь в цих Іграх.

Загалом упродовж 2-х днів зареєструвалося 10 учасників.

Відтак реєстрація триватиме до 30 листопада на сайті http://invictusgames.in.ua.

За підсумками відборів у різних регіонах України буде сформовано попередній склад учасників національної збірної команди, яка розпочне курс підготовки та вперше представлятиме Україну на міжнародних змаганнях "Ігри Інвіктус – 2017" у м. Торонто (Канада).

Довідково:

Наприкінці вересня 2017 року в місті Торонто (Канада) відбудуться Всесвітні Ігри Нездоланних (Invictus Games) для поранених військовиків. Вперше у таких змаганнях візьме офіційну участь й збірна команда України.

До програми змагань «Ігор Нескорених-2017» увійшли такі види спорту: стрільба з луку, легка атлетика, гольф, волейбол сидячи, паверліфтинг, велоспорт, плавання, автоспорт, веслування на тренажері, теніс на візку, регбі у візку, баскетбол у візку. Змагання передбачено для чоловіків та для жінок.

Серед держав, які вже зголосилися до участі в IG– 2017 будуть представлені збірні 17 країн: Афганістан, Австралія, Канада, Данія, Естонія, Франція, Грузія, Німеччина, Ірак, Італія, Йорданія, Голландія, Нова Зеландія, Румунія, США, Великобританія та Україна.

В програмі Ігор Нескорених окрім спортивних змагань передбачено культурну програму та зустрічі з молоддю.

Наразі в Україні тільки формується національний організаційний комітет з підготовки та участі українських поранених бійців у цих змаганнях.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: