Відбувся турнір Кубок "Дружби" серед батьків вихованців ДЮФК "Чемпіон"

16 травня 19:00
Переглядів: 123
Чемпіон

14 травня на стадіоні СК "Політехнік" відбувся турнір Кубок "Дружби" серед батьків вихованців ДЮФК "Чемпіон".

На турнір була також запрошена команда батьків, вихованців ДЮСШ Тернопіль 2007 р.н.

Відбулось 4 поєдинки: два півфінали, матч за 3 місце і фінал. У першому матчі зіграли ДЮСШ Тернопіль і "Чемпіон-2009". З рахунком 2:1 перемогли ДЮСШ. У другому матчі зіграли "Чемпіон-2008" і "Чемпіон-2007". Перемогли батьки дітей 2008 р.н. 3:2.

У матчі за 3 місце "Чемпіон-2007" переміг "Чемпіон-2009" з рахунком 4:1.

Напруженим виявився фінальний матч між ДЮСШ та "Чемпіон-2008". За рівної гри в першому таймі "батьки-чемпіони" змогли забити лише з пенальті. У другому таймі ДЮСШ атакували більше і за кілька хвилин до кінця матчу змогли зрівняти рахунок прицільним ударом з середньої відстані. Але вже у наступній атаці "батьки-чемпіони" змогли вирвати перемогу забивши гол під гострим кутом. У підсумку перемога 2:1.

Хочеться відзначити, що вболівальників не злякав дощ, який то йшов, то не йшов, то сильніший, то слабший, але нагородження команд вже відбувалось за сонячної погоди.

Найгучнішою була підтримка з числа батьків ДЮСШ. Повболівати за своїх батьків прийшли також діти, які мали можливість побуцати м'яча — місця на трав'яному газоні було вдосталь.

Батьки висловлюють подяку організаторам цього турніру в особі виконавчого директора Андрієшина Дмитра Михайловича.

Всі учасники отримали пам'ятні грамоти та медалі. Такі турніри гуртують батьків навколо основної їх мети — здоров'я і навчання футболу своїх дітей!