Відбувся відкритий чемпіонат Тернопільської області з літнього біатлону

03 жовтня 15:32
Переглядів: 171
біатлон

Відкритий чемпіонат Тернопільської області з літнього біатлону відбувся на навчально-спортивній базі "Колос" в селі Підгороднє Тернопільського району.

У змаганнях взяли участь учні-спортсмени Тернопільської обласної ДЮСШ з біатлону з (Шумського, Лановецького, Козівського,Тернопільського районів та міста Тернополя), Тернопільської обласної ШВСМ, Доброводівської ДЮСШ Збаразького району, ДЮСШ Тернопільського району, Новояворівської ДЮСШ "Янтар" Львівської області, товариства "Колос" та "Динамо". Змагалися спортсмени у спринті/крос та гонці на лижоролерах у вікових групах 1998 р.н. і старші, 1999-2000 р.н., 2001 р.н. і молодші.

Привітали учасників змагань заступник директора департаменту сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Тернопільської ОДА Віталій Тріль, директор Тернопільської обласної ДЮСШ з біатлону Анатолій Яцина, президент федерації зимових видів спорту Павло Клочко. Під час церемонії відкриття учасники чемпіонату дружно привітали старійшин тренерського цеху: звання "Заслужений тренер України" присвоєно Миколі Опанасюку, а Іван Стецюк та Ігор Починок удостоєні грамотами Тернопільської обласної ради та ЦР Всеукраїнського ФСТ "Колос".

Переможці та призери нагороджені грамотами та медалями Департаменту сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Тернопільської облдержадміністрації.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: