Відбувся юнацький чемпіонат Тернопільщини із важкої атлетики

10 березня 12:20
Переглядів: 322
важка атлетика

Хоростківська обласна дитячо-юнацька спортивна школа імені Миколи Підодвірного, яку нині очолює донька засновника, заслуженого працівника фізичної культури і спорту, заслуженого тренера України Марія, знову гостинно приймала учасників відкритого особистого юнацького чемпіонату Тернопільщини та обласного ФСТ «Колос» із важкої атлетики.

Влаштований у перший день весни іспит для молодих дав можливість тренерам оцінити готовність до нового сезону юнаків і дівчат віком до сімнадцяти років. Окрім, звичайно, скалатчанок Ірини Барановської і Софії Зенченко, які в ці дні разом із наставником Віктором Симівим перебувають у Харкові на навчально-тренувальному зборі національної команди.

Як зазвичай буває під час подібних змагань, хтось із спеціалістів залишився більше задоволеним, хтось змушений був зробити висновок про необхідність удосконалити роботу. З огляду, звичайно, на можливості, які диктує нинішнє невтішне економічне становище нашої держави. У третині з п’ятнадцяти вагових категорій, в яких змагалися як представники сильної, так і слабшої статей, перемога дісталася господарям помосту — призерці торішнього чемпіонату України Марії Теодозів, Олегові Дедерку, Володимирові Лапуку, Василеві Ковальчуку і Володимирові Меху. Займаються вони під керівництвом Ярослава Ваверчака, Степана Лапука і Василя Криницького.

По двоє переможців підготували Скалатська і Бучацька ДЮСШ. Колишню багаторазову чемпіонку континенту Вікторію Шайморданову порадували Анжела Мельник і Степан Бабій, Ярослава Козюпу — син Олег, до речі, торішній чемпіон України серед кадетів до п’ятнадцяти років, і Владислав Жовковський. Ні для кого не став дивним також успіх третьої лауреатки торішнього тернопільського юнацького чемпіонату України Ірини Копитко. Вихованка Озернянського відділення Тернопільської ОДЮСШ «Колос», яка нині в ОДЮСШ займається під керівництвом згаданої Вікторії Шайморданової, хоч і не показала максимального рівня результатів, рівних собі, звісно, не мала. Нарешті, ще одного досвідченого наставника Володимира Тернопільського просто не мав права засмутити Валентин Наливайко з Тернопільської ДЮСШ №1.

Лауреатів змагань привітав голова обласного ФСТ «Колос» Георгій Гунтік. А під час підбиття підсумків тренерська рада визначилася з кандидатами на участь у чемпіонаті України, який незабаром відбудеться в Славутичі на Київщині.

Чемпіон області Марія ТЕОДОЗІВ.

Чемпіон області Олег КОЗЮПА.

Досвідченого наставника Степана ОНИЩУКА порадував срібною медаллю Степан ГНАТКІВСЬКИЙ..

Збірна господарів змагань.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: