Відійшов у вічність метр львівського бадмінтону Камінський Микола Павлович

23 жовтня 16:38
Переглядів: 415
КАМІНСЬКИЙ

Учора, 22 жовтня, на 72-му році життя перестало битися серце великого тренера і людини Камінського Миколи Павловича, який майже півстоліття усього себе віддавав справі львівського бадмінтону та за цей час сформував свою славетну на всю Україну школу.

Народився Микола Павлович 19 грудня 1942 року в м. Бар Вінницької обл. Закінчив Львівський державний інститут фізичної культури. І, будучи випускником спеціалізації волейболу, волею долі назавжди закохався у бадмінтон, який став його життям.

Працюючи тренером у КДЮСШ «Сокіл», а згодом у Львівській ОДЮСШ виховав цілу плеяду переможців і призерів чемпіонатів України, всесоюзних і міжнародних турнірів, кандидатів у майстри спорту, майстрів спорту та майстра спорту міжнародного класу і просто хороших людей, у зростання яких завжди вкладав усю душу.

Чудовий організатор Микола Павлович впродовж років підтримував і розвивав життя львівського бадмінтону, будучи головою, а в останні роки заступником голови Львівської обласної федерації бадмінтону. Він зумів виховати серед своїх учнів талановитих тренерів, які успішно продовжують його справу і сьогодні.

Cпортивна громадськість Львівщини глибоко сумує у зв'язку з втратою видатного наставника. Висловлюємо співчуття родині та близьким.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: