Відкрита першість Львівщини-17/18 cеред команд U-12: Перший тур

05 листопада 22:11
Переглядів: 108
Водне поло

Відбувся перший тур попереднього етапу Відкритого чемпіонату Львівщини серед команд U-12 (гравці 2006 року народження і молодші) сезону-2017/2018, матчі якого проходять на водному майданчику СОК «Євроспорт».

Боротьбу за нагороди розпочали вісім команд: сім львівських – СОК «Євроспорт», КВВС «Аквапарк», «Динамо-Леви» та по два колективи ДЮСШ № 3 і КДЮСШ імені Кутенка, а також ВК «Ужгород». Нагадаємо, на першому, попередньому етапі усі вісім команд зіграють турнір в одне коло – по одному разу зустрінуться з кожним із семи суперників.

За підсумками поєдинків семи турів попереднього етапу, на другому, фінальному етапі буде утворено два квартети – чотири кращі команди продовжать боротьбу за титул і три комплекти медалей, а решта гратимуть у втішному турнірі, де виборюватимуть підсумкові місця з п’ятого по восьме.

Зазначимо, що згідно Регламенту, якщо по ходу зустрічі одна з команд доводить свою перевагу в рахунку до 12-ти закинутих м’ячів, то гра на цьому припиняється і в турнірну таблицю записується рахунок 12:0.

Наразі відбулися поєдинки першого туру, а в неділю, 5-го листопада буде зіграно матчі другого ігрового дня. Дати проведення решти турів будуть визначатися по ходу проведення першості.

 

ВОДНЕ ПОЛО. ЮНАКИ U-12. ВІДКРИТА ПЕРШІСТЬ ЛЬВІВЩИНИ – 17/18

РЕЗУЛЬТАТИ ЗІГРАНИХ МАТЧІВ ПЕРШОГО, ПОПЕРЕДНЬОГГО ЕТАПУ

Перший тур (29 жовтня)

14:30 – ВК Ужгород – КВВС «Аквапарк» – 6:9 (1:0, 1:3, 3:5, 1:1)

15:30 – КДЮСШ ім.Ю.Кутенка-2 – КДЮСШ ім.Ю.Кутенка-1 – 0:12 (1:8, 0:5)

16:30 – ДЮСШ-3-2 – ДЮСШ-3-1 – 0:12 (0:9, 0:3)

17:30 – «Динамо-Леви» – СОК «Євроспорт» – 0:12 (0:6, 2:5, 3:6)

РОЗКЛАД РЕШТИ МАТЧІВ ПЕРШОГО, ПОПЕРЕДНЬОГО ЕТАПУ

Другий тур (5 листопада)

14:30 – КДЮСШ ім. Ю. Кутенка-1 – ВК «Ужгород»

15:30 – КВВС «Аквапарк» – ДЮСШ-3-1

16:30 – КДЮСШ ім. Ю. Кутенка-2 – СОК «Євроспорт»

17:30 – ДЮСШ-3-2 – «Динамо-Леви»

Третій тур

14:30 – ВК «Ужгород» – ДЮСШ-3-1

15:30 – КДЮСШ ім. Ю. Кутенка-1 – СОК «Євроспорт»

16:30 – КВВС «Аквапарк» – «Динамо-Леви»

17:30 – КДЮСШ ім. Ю. Кутенка-2 – ДЮСШ-3-2

Четвертий тур

14:30 – СОК «Євроспорт» – ВК «Ужгород»

15:30 – ДЮСШ-3-1 – «Динамо-Леви»

16:30 – КДЮСШ ім. Ю. Кутенка-1 – ДЮСШ-3-2

17:30 – КВВС «Аквапарк» – КДЮСШ ім. Ю. Кутенка-2

П’ятий тур

14:30 – ВК «Ужгород» – «Динамо-Леви»

15:30 – СОК «Євроспорт» – ДЮСШ-3-2

16:30 – ДЮСШ-3-1 – КДЮСШ ім. Ю. Кутенка-2

17:30 – КДЮСШ ім. Ю. Кутенка-1 – КВВС «Аквапарк»

Шостий тур

14:30 – ДЮСШ-3-2 – ВК «Ужгород»

15:30 – «Динамо-Леви» – КДЮСШ ім. Ю. Кутенка-2

16:30 – СОК «Євроспорт» – КВВС «Аквапарк»

17:30 – ДЮСШ-3-1 – КДЮСШ ім. Ю. Кутенка-1

Сьомий тур

14:30 – ВК «Ужгород» – КДЮСШ ім. Ю. Кутенка-2

15:30 – ДЮСШ-3-2 – КВВС «Аквапарк»

16:30 – «Динамо-Леви» – КДЮСШ ім. Ю. Кутенка-1

17:30 – СОК «Євроспорт» – ДЮСШ-3-1

Прес-служба ВК «Динамо» Львів

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах:
Дізнавайтесь про новини спорту в Галичині першими | Закрити