Відкриті уроки футболу провели на Прикарпатті

25 травня 22:00
Переглядів: 145
Футбол

У цьому році районна федерація святкує 40-річний ювілей. За цей період здійснено величезний обсяг роботи з розвитку футболу в регіоні, досягнуто хороших результатів на обласній та всеукраїнській аренах.

Богородчанська районна федерація футболу за підсумками роботи у 2015 році стала найкращою в області та зайняла високе друге місце на всеукраїнському конкурсі.

За ініціативи районної федерації футболу 24 травня вдруге на центральному стадіоні селища Богородчани проходив дитячий футбольний фестиваль «Відкриті уроки футболу». Його метою є популяризація здорового способу життя та занять футболом за принципом «футбол для всіх». Фестиваль розпочався з підняття Державного Прапора та звучання Гімну України. Настоятель храму Святого Івана Богослова УГКЦ о. Іван висловив слова благословення. До присутніх звернулися заступник голови облдержадміністрації, голова оргкомітету фестивалю Ярослав Паранюк, голова обласної федерації футболу Тарас Клим та начальник обласного комітету фізичного виховання і спорту Михайло Стефанків. Вони побажали учасникам фестивалю спортивних досягнень, фізичного гарту і впевнених перемог.

В заході взяли участь учні 4-7 класів з 35 шкіл району. Юні футболісти, серед яких третина дівчат, показували свою майстерність в елементах техніки гри у футбол та хокей на траві, змагалися у спортивних естафетах та конкурсах. Футбольне поле було розділене на 12 окремих квадратів, у кожному з яких команда школярів займалась тими чи іншими іграми. Опікувалися дітьми не лише вчителі та тренери, а й представники районного відділу міліції. Хороший настрій всім присутнім створювався музичним супроводом.
Всі учасники фестивалю, а це – близько 200 дітей, отримали на згадку про участь у заході шарфи та шапки від партнерів проекту, а також пам’ятні значки. Команда Підгірської школи, яка стала переможцем «Солодкого кубку», отримала пам’ятний кубок. Богородчанська школа №2 отримала смачний торт. Богородчанський район – один з кращих в області щодо розвитку футболу, тому переймати досвід подібних заходів прибули голови районних та міських федерацій з цілого Прикарпаття.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: