Відкриття Матчу за звання чемпіонки світу з шахів відбудеться у Львівській опері

19 лютого 19:00
Переглядів: 135
Марія Музичук

Церемонія відкриття Матчу за звання чемпіонки світу з шахів відбудеться 1 березня у Львівському національному академічному театрі опери та балету ім. Соломії Крушельницької. 

«На відкриття запрошуємо близько тисячі осіб. Це будуть команди Марії Музичук та Хоу Іфань,представники ФІДЕ та міжнародної шахової спільноти, Федерації шахів України, українські гросмейстери, школярі Львова та Львівської області, які займаються у шахових гуртках», - розповіли у Львівській дирекції з підготовки та проведення Матчу за звання чемпіонки світу з шахів.

Як додають організатори, в програмі церемонії відкриття плануються виступи відомих львівських виконавців: “Виступи виконавців будуть дуже цікавими, до прикладу, балет “Життя” готує спеціальну програму”.

Під час відкриття відбудеться також  ще один надзвичайно важливий етап Матчу – жеребкування, після якого стане відомо, хто з учасниць гратиме білими та чорними фігурами.

Нагадаємо, усі десять партій змагання за золоту шахову корону відбудуться в Палаці Потоцьких. Перша партія розпочинається 2 березня о 15:00. Пряму трансляцію Матчу можна буде переглянути на офіційному сайті Lviv2016.fide.com.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: