Відкритий чемпіонат Тернопільщини з плавання зібрав спортсменів з шести міст України

13 лютого 20:21
Переглядів: 231
басейн

Понад 130 юних спорстменів стали учасниками відкритого чемпіонату Тернопільської області з плавання, що 7-8 лютого проходив у плавальному басейні КДЮСШ №1 міста Тернополя, повідомили в управлінні фізкультури і спорту ТОДА.

У змаганнях виступали юнаки та дівчата 2002/03 р.н. та 2004 р.н. і молодші, які представляли СК Еліт (місто Чернівці), ДЮСК Спортовець (місто Трускавець), ЗОШ (місто Скалат Тернопільської області), ДЮСШ (місто Березне Рівненської області), ОЦФВУМ (місто Хмельницький) та тернопільські КДЮСШ №2 і КДЮСШ №1. Організаторами змагань виступили управління з питань фізичної культури і спорту Тернопільської облдержадміністрації та Тернопільська КДЮСШ №1.

Відтак, на урочистому відкритті Чемпіонату були присутні Заслужений працівник фізичної культури і спорту України, начальник управління з питань фізичної культури і спорту ОДА Ігор Підгайний, відмінник освіти України, директор КДЮСШ №1 Катерина Барабаш, заступник начальника обласного управління з фізичного виховання та спорту МОН України Володимир Шкабарницький, майстер спорту міжнародного класу, триразовий учасник Олімпійських ігор, відомий тернопільський плавець Олександр Волинець.

На змаганнях було розіграно 28 комплектів медалей. Учасники змагалися у багатоборстві на трьох дистанціях та комплексному плаванні. Переможці та призери Чемпіонату були нагороджені грамотами та медалями. Щодо результатів тернопльських плавців, то команда КДЮСШ №1 м. Тернополя в багатоборстві здобула 23 призових місця, в плаванні на дистанціях 100 та 200 метрів комплексним плаванням — 6 призових місць, а також стала переможцем комбінованих змішаних естафет. Команда КДЮСШ №2 м. Тернополя здобула 12 медалей різного ґатунку та зайняла друге місце в естафетному плаванні.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: