Відкритий лист Конькову від ультрас України у зв`язку з можливими переговорами ФФУ і РФС

28 серпня 21:21
Переглядів: 191
фанати

Ультрас України на своїй сторінці у «Вконтакте» звернулися до президента ФФУ.

«Шановний Анатоліє Дмитровичу!

До вас звертаються футбольні вболівальники України.

22 серпня 2014 року робоча група УЄФА ухвалила, що матчі, зіграні кримськими клубами в турнірах під егідою російського футбольного союзу (РФС), не будуть визнані УЄФА.

Таким чином, УЄФА визнало факт протиправності дій РФС. Але якимось дивним чином замість покарання порушника, робоча група закликала сприяти діалогу між РФС та Федерацією футболу України.

Мусимо нагадати, що усі поважні міжнародні організації не визнають анексії Криму Росією. Однозначну позицію з цього питання займає Євросоюз. Тому ми дуже здивовані тим фактом, що питання Криму, виявляється, може трактуватися УЕФА як предмет переговорів.

Звертаємо Вашу увагу на те, що заклик до переговорів, де одна сторона є порушником, а інша – не є порушником, є безпрецедентним. Він суперечить здоровому глузду і рішенню самої робочої групи УЄФА. Порушників карають, а не влаштовують їм перемовини.

Тому ми чітко заявляємо, що в даному випадку предмету переговорів не існує. І вимагаємо від Федерації футболу України не брати участі в жодних перемовинах з РФС стосовно участі кримських клубів у будь-яких турнірах під егідою РФС.

Ультрас команд української Прем’єр Ліги».

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: