Відмінний старт чемпіона

25 квітня 13:45
Переглядів: 73
Газовик Рух

Ще не встигли зіграти три повноцінні тури у найсильнішому обласному футбольному чемпіонаті, як уже встиг визначитися однозначний фаворит сезону. Третю перемогу у третьому матчі Прем’єр-ліги здобув винниківський «Рух». Команда Романа Гданського не мала особливих проблем у домашньому матчі проти львівського «Опору» - 4:1.

Хоч і «Опір» ще доволі нова команда у Прем’єр-лізі і більшість гравців ще не мають належного досвіду ігор на такому рівні, прогрес львівської команди помітний неозброєним оком. Незважаючи на поразку з рахунком 1:4 у Винниках, команда Тараса Гамарника старалася ні в чому не уступати титулованішому та іменитішому супернику. Уже інше питання те, що більше це не вдавалося робити, аніж вдавалося. У теперішній час склад винниківського «Руху» та рівень гри команди значно вищий, аніж в усіх конкурентів винниківчан.

У першій половині першого тайму команді Романа Гданського вдалося забити два голи у ворота «Опору». У самісінькому дебюті матчу влучним ударом метрів з 23-ох відзначився Володимир Макар, а у середині першої 45-хвилинки гол-красень на свій рахунок записав Святослав Козловський. Одинадцятий номер винниківського «Челсі» запустив м’яч голкіперу «за комірець» метрів з 28-ми.

Здавалося, рахунок став 2:0 і вболівальникам можна було уже розходитися по домівках. Утім, гостям таки вдалося повернути у матч інтригу. 18-річний Віталій Кудрик забив ще один гол-красень на стадіоні імені Богдана Маркевича. Після подачі з кутового Кудрик виграв «другий поверх» і пробив під самісіньку штангу. Виручити свою команду воротарю «Руху» Юрію Шевчуку не вдалося. Удар молодого півзахисника «Опору» був з розряду тих, які для воротарів не беруться.

Забитий гол додав впевненості підопічним Тараса Гамарника. У певні ігрові відрізки матчу львівська команда виглядала непогано, однак не більше того.

Атаки винниківчан до завершення першого тайму увінчалися ще одним взяттям воріт. За фол проти Володимира Макара арбітр Юрій Карпяк призначив пенальті. Вирок чітко виконав нападник Олег Шептицький. З рахунком 3:1 команди і пішли на перерву.

У другому таймі малюнок гри не змінився. Команда Романа Гданського повністю контролювала хід подій на полі. Більше того, тренер винникічан традиційно підсилив гру, випустивши на поле одразу кількох свіжих виконавців. Оскільки лавка запасних у «Руху» доволі велика та рівноцінна, не треба бути особливим фахівцем у футболі, аби здогадатися, що «Опору» стало ще важче захищатися. Тарас Гамарник також провів кілька замін, однак вони особливо ні на що не вплинули.

Переламати хід матчу гравцям «Опору» не вдалося. Більше того, не було й видно за рахунок чого це львів’яни можуть зробити. Клас винниківського «Руху» на даний момент є вищим. З цим були змушені погодилися уже три стартові суперники у трьох стартових турах. І є великі підстави спрогнозувати, що з цим погодяться чимало команд у чемпіонаті України та Кубку України серед аматорів.

На останніх хвилинах зустрічі господарі встановили остаточний рахунок у матчі. Передачу Сергія Сергєєва замкнув Віталій Дмитрух – 4:1. Перемігши у трьох стартових матчах нового чемпіонату Прем’єр-ліги, «Рух» одноосібно очолив турнірну таблицю, забивши при цьому 14 голів. І якщо бути відвертим і спрогнозувати майбутнє, то швидше за все, винниківська команда там і залишиться.

«Рух» (Винники) - ФК «Опір» (Львів) - 4:1 (3:1)

«Рух»: Шевчук Юрій; Гусаковський Юрій (Бойко Роман Ол., 61); Гурський Андрій; Іванський Любомир; Дикий Іван; Костик Богдан (Романів Володимир, 83); Деревльов Костянтин (Яценків Ігор, 52); Кікоть Андрій (Сергеєв Сергій, 71); Макар Володимир (Дмитрух Віталій, 72); Козловський Святослав (Баглай Андрій, 63); Шептицький Олег (Родевич Олексій, 71)

ФК «Опір»: Соколов Євген; Горецький Ростислав; Хорольський Володимир (Мубінов Володимир, 30); Василь Гірка; Мазур Тарас (Белозьоров Роман, 46); Мацько Степан (Яблонський Віктор, 90); Куриляк Юрій (Шупер Ростислав, 46); Кудрик Віталій (Козлов Володимир, 60); Дума Ігор; Ільків Руслан (Осовський Антон, 67); Карпа Мирослав

Голи: 1:0 - Макар Володимир, 4; 2:0 - Козловський Святослав, 24; 2:1 - Кудрик Віталій, 34; 3:1 - Шептицький Олег - з пенальті, 45; 4:1 - Дмитрух Віталій, 87

Попередження: Карпа Мирослав, 35. Вилучення: Карпа Мирослав, 72 (2ЖК)

Арбітр: Юрій Карп`як

Асистенти арбітра: Андрій Чулик, Роман Блавацький

Резервний арбітр: Василь Файда

Делегат ФФЛ: Орест Шмигельський