Відомі спортсмени проведуть у Львові незвичайну благодійну акцію

24 січня 15:19
Переглядів: 381
футбол

Відомі спортсмени та пластичні хірурги зі світовим ім'ям проведуть у Львові незвичайну благодійну акцію.

В Україні стартував міжнародний проект «BIG SHOE». В рамках цієї ініціативи пластичні хірурги зі світовим ім'ям допомагають виправити дефекти зовнішності у дітей з малозабезпечених сімей,.

До проекту підключилися відомі футболісти і навіть тренери. Зокрема «BIG SHOE» підтримали: динамівці Євген Хачеріді та Олег Гусєв, півзахисник ФК «Дніпро» Руслан Ротань і його колега по команді Артем Федецький, а також головний тренер Національної збірної України Михайло Фоменко та ін.

За участю відомих спортсменів під час серйозних футбольних подій проходив збір пожертвувань до фонду благодійної акції. Ці кошти підуть на оплату побутових потреб та проїзду фахівця, роботу ж він узявся виконувати безкоштовно.

Уже в лютому 2015 у Львові відбудеться безкоштовна операційна сесія для пацієнтів з малозабезпечених сімей з вадами розвитку зовнішності: Блефароптоз і посттравматичними дефектами обличчя.

Оперувати юних українців взявся професор Клаус Екснер (Німеччина, Франкфурт), а координаторами проекту «BIG SHOE» в Україні є пластичні хірурги Василь Савчин та Андрій Резник.

Відзначимо, що проект з успіхом реалізовується в усьому світі, завдяки підтримці футбольних команд. У 2010 році ініціатива була повністю втілена в життя в Африці, а в 2014 - в Бразилії.

В Україні проект стартував під час чемпіонату «Євро-2012» і триває донині.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: