Відомі та молоді спортсмени міста Тернополя відвідуватимуть місцеві школи

14 лютого 12:24
Переглядів: 223
фк тернопіль

Молоді  важливо зрозуміти, що фізичний розвиток — це не лише основа здоров’я, але й один із шляхів до успіху.

Саме, тому Тернопільський міський центр фізичного здоров’я населення ініціював, проведення зустрічей з відомими спортсменами та тренерами міста, з метою формування у дітей навичок здорового способу життя та за допомогою відомих спортсменів залучити школярів займатися фізичною культурою і спортом.

Працівники відділу фізкультурно-оздоровчої та спортивно-масової роботи прагнуть популяризувати фізкультуру і спорт в місті. А найкраще це можна втілити в молодіжному середовищі. Відтак з’явилась ідея проведення зустрічей з відомими спортсменами та тренерами зі школярами.

Захід проходитиме у вигляді неформального спілкування. Відомі та молоді  спортсмени міста Тернополя відвідуватимуть місцеві школи. Там вони зустрічатимуться зі школярами і проводитимуть майстер-класи, під час яких розповідатимуть про свої спортивні досягнення, ділитимуться секретами свого спортивного та олімпійського успіху.  Підкреслимо, до зустрічей будуть залучатися не тільки відомі, але й молоді спортсмени нашого міста з різних видів спорту.

Перша зустріч цього року відбулася в актовій залі загальноосвітньої школи № 19, для учнів п’ятих класів, куди завітала випускниця цієї ж школи, чемпіонка світу з пауерліфтингу  Лілія Проць. Мова йшла про переваги спорту, майстерність й мистецтво самовдосконалення.  Також гостя розповілапро свої досягнення, що саме спонукало її  до занять спортом, вибору  даного виду спорту, поділилась враженнями від участі в змаганнях різних рівнів. Продемонструвала на відео яскраві моменти свого спортивного життя, показала нагороди, а також зробила декілька знімків з учнями на згадку. Спортсменка поділилась враженнями від своїх останніх виступів і розказала, де і коли відбудуться наступні змагання за її участю.

Лілія підкреслила, що завжди займатися спортом, вести здоровий спосіб життя — це модно, престижно і дуже корисно для кожної людини.

Зазначимо, що такі зустрічі будуть проводитись систематично у школах міста.

Сподіваємось, що така акція сприятиме розвитку фізичної культури та спорту серед учнівської молоді, адже всебічний розвиток людини не можливий без фізичного, естетичного та духовного зростання.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: