Відомий львівський каратист розповів свою версію інциденту у кінотеатрі

11 травня 10:50
Переглядів: 153
Горуна

Обвинувачений у нанесенні тяжких тілесних ушкоджень глядачу у кінотеатрі львівський каратист Ярослав Горуна заявив, що на бійку його спровокував сам глядач, який постійно хамив і не реагував на зауваження. У коментарі Ярослав Горуна розповів свою версію бійки під час перегляду фільму у торговому центрі Victoria Gardens.

«Цей чоловік не просто ігнорував мої зауваження поводитись тихіше в кінотеатрі, після кожного мого зауваження він по-хамськи відповідав мені. Після перших трьох зауважень він одразу обертався і продовжував голосного розмовляти, навіть не намагався витримати паузу. Коли я йому зробив четверте зауваження, він почав вживати до мене ненормативну лексику. Тоді я відштовхнув його в обличчя, після чого він накинувся на мене і схопив мене за футболку і розірвав її», – розповів Ярослав Горуна.

Він також заперечує слова жінки постраждалого, яка заявила журналістам, що її чоловік після першого удару втратив свідомість і після цього його ще продовжували бити.

«У слідчих є відео цього інциденту, на якому видно, що людина не падала на землю і я її не добивав. Весь конфлікт тривав 6-7 секунд – не більше. Я його штовхнув в обличчя, після цього він моментально на мене накинувся, я йому наніс три удари і відпустив одразу. Тоді він сів на землю і прикрив лице. Побачивши, що його дружина почала панікувати, я почав їй пояснювати, що чоловік вів себе по-хамськи. Але з нею неможливо було розмовляти, напевно, вона була у шоковому стані. Тому я спокійно вийшов із залу, нікуди не біг, не тікав», – каже спортсмен.

Ярослав Горуна також каже, що коли проходив повз адміністраторів, то вибачився за цей інцидент, хоча вони на той момент і не зрозуміли, чому він це робить. Він також заявляє, що цей інцидент не повинні пов'язувати з тим, що він є професійним спортсменом.

«Це нічого спільного не має з тим, що я спортсмен, каратист. Під час цих подій я не кричав на всі люди про це. Я тому чоловіку не заявляв, що я чемпіон, каратист. Це була звичайна бесіда між двома людьми, просто одна людина себе по-хамськи поводила», – впевнений Ярослав Горуна.

Зазначимо, львівська поліція офіційно висунула Ярославу Горуні звинувачення у нанесенні тяжких ушкоджень, за що йому загрожує ув'язнення від 5 до 8 років.

Сам постраждалий 24-річний Іван Боровець розповів раніше журналістам, що під час перегляду пояснював своїй дружині деякі моменти з фільму і через деякий час до нього обернувся чоловік з сусіднього ряду і сказав поводитись тихіше. Ця ситуація повторилася кілька разів і за 20 хв. до закінчення фільму Ярослав Горуна вдарив Боровця, якому робив зауваження, після чого той нібито втратив свідомість. Дружина постраждалого також заявила, що навіть після того, як її чоловік втратив свідомість, його продовжували бити. Пізніше медики виявили у Івана Боровця перелом лицьової кістки.

Додамо, що інцидент у кінотеатрі стався ще 2 травня, однак поліція про нього повідомила лише 7 травня. Імена учасників цих подій стали відомі 9 травня після виходу ефірів на кількох телеканалах.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: