Відродимо футбол на Прикарпатті

19 червня 14:42
Переглядів: 213
Відродимо футбол на Прикарпатті

20 червня о 14.00 в приміщенні ІФФФ (вул. Чорновола, 80) відбудеться прес-конференція на тему збірної Івано-Франківської області з футболу. Запрошуються журналісти з усіх засобів масової інформації області.

Нагадуємо, що  12 червня 2014 року в день початку Чемпіонату світу з футболу на платформі Спільнокошт - http://biggggidea.com/project/680 стартував проект "Відродимо футболу на Прикарпатті". Мете даного проекту - зібрати кошти для фінансування участі збіної Івано-Фраківської області у всеукраїнському відборі до своєрідного чемпіонату Європи з футболу. Схоже, що ініціатива не залишилася непоміченою і знайшла підтримку серед футбольних функціонерів краю.

Прикметно, що як Чемпіонта світу з футболу так і збір коштів на потреби команди з Прикарпаття триватимуть 30 днів. За цей час у Бразилії встигнуть визначити нового Чемпіону Світу, а на теренах Івано-Франківщини буде створено збірну, яка представить наш край в "Кубку Регіонів УЄФА". З одного боку масштаби та значення цих подій для історії зовсім різні, а з іншого їх об'єднує любов футболу. 

Активісти та організатори щиро сподіваюся, що вже в липні 2014 року великий футбол повернеться на терени Прикарпаття !

Телефон для довідок та попереднього запису на прес-конференцію - 095 11 13 142 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: