Відскочили… "Волинь" Луцьк – "Карпати" Львів - 1:1

02 жовтня 19:47
Переглядів: 417
Карпати Волинь

2 жовтня. Луцьк. Стадіон «Авангард». Суддя: Ґоловков (Сіверськодонецьк).

«Волинь» (Луцьк) – «Карпати» (Львів) 1:1 (1:0).

«Волинь»: Неділько, Романюк, Лоґінов, Ґоропевшек, Шабанов, Герасимюк (к), Мемешев, Дудик (Ляшенко 79), Хомченко (Деда 88), Діденко (Чепелюк 76), Петров. Тренер – Віталій Кварцяний.

«Карпати»: Мисак, Зубейко, Нестеров, Лобай, Кравець, Вербний, Худоб’як (к), Костевич (Чумак 90+2), Ярошенко (Мірошниченко 55), Бланко Лещук, Кадимян (Грисьо 46). Тренер – Сергій Зайцев.

Голи: Петров (45+2) – Худоб’як (84).

Попередження: Мемешев (33), Ґоропевшек (48), Діденко (56), Герасимюк (83), Чепелюк (89) – Ярошенко (19).

Аутсайдери біжучого чемпіонату, граючи в Луцьку, переможця не виявили. У першому таймі команда Кварцяного забила один гол, але поєдинок не виявив переможця. ФК «Карпати» нарешті починають жити без сплати кредиту. Відтепер гратимуть на збільшення кількості очок. Надто довго тягнувся той клятий «нулик».

Однак до радості львів’янам далеко, як і, зрештою, лучанам. Гра в обох колективах явно не клеїться. Зрештою, не можуть гравці діяти 90 хвилин на полі задля одного єдиного епізоду, який завершили влучними ударами. Через що львівським футболістам доведеться лізти зі шкіри, якщо вони віддані клубу, аби виправити становище.

Тренер Зайцев, маючи обмежені можливості в експерименті складу, вперше у цьому сезоні ввів у гру Романа Мисака, який наставника не повинен розчарувати. Руйнівником волинських атак призначив молодого Назара Вербного. Решта до передбачення, хіба що за винятком Костянтин Ярошенка, який продовжує «прописуватися» у новому колективі.

Віталій Кварцяний, нарікаючи після кожної гри на своїх футболістів, все ж віддав перевагу «провіреним», нехай і без спортивного характеру гравцям.

Перші хвилини гри були за львів’янами, які своїми діями старались довести, що їх цікавить тільки перемога. Однак задумане втілити у реальність виявилось дуже складно. Шкода, що закуплений снайпер з Аргентини, перебуваючи у зручній позиції, промахнувся по м’ячу і старанні Костевича «пішли коту під хвіст».

Кварцяному такий перебіг гри не міг подобатись і наставник кількома голосними заявами «завів» своїх підопічних до більш активних дій. Почалося від поперечини Шабанова, а молодий Дудик, захопившись індивідуальною грою, у підсумку втратив м’яча на користь карпатців.

Суддя додав кілька хвилин до ігрового часу, які принесли господарям успіх. Капітан Герасимюк подав шкіряну кулю Петрову. І Сергій, у якого зріст під 2 метри, спокійно головою переграв Нестерова. У таких моментах, форварду легше забити, як промахнутись. «Волинь» зіпсувала карпатцям настрій на перерву - 1:0. «Карпати» знову поступаються…

Тренер Зайцев, якому ніхто не заздрить, а більше співчувають, знайшов потрібні слова і команда протрималась увесь другий тайм, а на фініші гри навіть забила гол! Перед тим був хороший удар Грися (м’яч влетів у поперечину).

Допоміжним у голі став капітан «Волині» Герасимюк. Олег на підступах до штрафного майданчика порушив правила. Штрафний виконав Костевич. Кравець додав м’ячу сили польоту, а хтось із місцевих оборонців, несподівано, зрізав м’яча на Худоб’яка, якому ніхто не завадив завдати влучного удару – 1:1.

І все ж «Волинь» була ближчою до перемоги. Запам’ятався епізод, коли після подачі кутового м’ячем заволодів (у воротарському майданчику) Шабанов, який не проявивши спритності, не викрутився і не зумів, на щастя для львів’ян, завдати точного удару (м’яч полетів над воротами).

Незважаючи на результат футболісти відчували невдоволення. Адже на кону була перемога. І все ж «Карпати» відскочили і вийшли на нуль та, хочеться вірити, що їх цоколь буде надійним і міцним.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: