Віктор Догадайло: "У "Карпат" простежується чіткий ігровий малюнок"

10 травня 13:45
Переглядів: 123
Догадайло

Віктор Догадайло, тренер "Чорноморця" (2005-2007), дав прогноз на сьогоднішній матч, своєї колишньої команди, з "Карпатами":

- Обох тренерів знаю дуже добре. Йовічевіч нещодавно у нас отримував диплом. Віддаю в цьому протистоянні перевагу "Карпатам" з трьох причин. Перша – наставникові львів’ян вдалося провести повноцінні учбово-тренувальні збори і стабілізувати склад. У команді є хорошого рівня досвідчені футболісти і юнаки, яких уже викликають у збірні різних вікових категорій. Навіть у тих матчах, які "Карпати" програвали, у них простежувався чіткий ігровий малюнок. Якість була в усіх матчах, окрім, напевно, останнього проти "Іллічівця". Наскільки мені відомо, керівництво клубу поставило перед Йовічевічем завдання – в цьому сезоні поставити гру і створити команду, а з наступного будуть вимоги турнірного характеру.

Друга причина – Йовічевіч як тренер досвідченіший. Бабич прийняв укомплектовану молодими гравцями команду в цейтноті, провів з нею лише один збір в Анталії. Фактично, наставник одеситів вчиться разом із підопічними. Але Олександр впевнений, що він на правильному шляху, тому є надія, що "Чорноморець" прогресуватиме.

Третій фактор на користь "Карпат" - вони можуть грати і тренуватися вдома. Одесити цих превілеїв позбавлені. Їм важче і морально, бо бракує підтримки вболівальників, так і з організаційної точки зору. Львів’яни у порівнянні з суперниками почуваються комфортніше.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: