Віктор Момот: "Ми досягли бажаного результату – перший історичний Суперкубок у Львові"

20 грудня 16:25
Переглядів: 128
Віктор Момот

Віктор Момот, граючий тренер львівського ватерпольного «Динамо» поділився з каналом НТА враженнями від перемоги в Суперкубку  України.

- Команда провалила першу половину гри, але зібрались, викарабкались і здобули важливу перемогу. Другу половину гри команда відіграла на всі сто відсотків і ми досягли такого бажаного результату – перший історичний Суперкубок у Львові. Щодо не зарахованого голу, то ми не бачили табло, тому не могли сперечатись із рішенням суддів. Це рішення суддів, вони так вирішили. Ми не можемо мати до них великих претензій. Якби ми особисто (гравці і тренер) бачили секундомір, тоді б питань взагалі ніяких не виникало. А вийшло так, що і табло і контрольні тридцять були розташовані незручно, ми їх взагалі не бачили.  

Хочу подякувати нашим вболівальникам. У нас був цілий автобус фанатів. Десь завдяки їхній допомозі, цьому шуму, гаму, крику, атмосфері, яку вони створювали  десь «Слобожанець» трошки зламався морально на серії пенальті.  

Перед серією пенальті, я десь відсотків на сімдесят був впевнений у нашому голкіпері Денису Волончаку, що він переламає.

Наша команда завжди ставить перед собою найвищі цілі – це перші місця, це  перемога в Кубку України, в чемпіонаті, і Суперкубок знову. Але м’яч круглий і як воно буде ми побачимо.

Нагадаємо, що львівське «Динамо» увійшло в історію, як перший володар Суперкубка України. 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: