Віктор Михальчук: "Нам потрібно грати, якщо зникне якась команда – буде менше матчів"

31 січня 11:44
Переглядів: 150
барком

Впродовж 31 січня та 1 лютого львівський волейбольний клуб «Кажани» проведе два домашні матчі із гравцями волейбольного клубу «Хімпром» (місто Суми). Ігри відбудуться в рамках десятого туру Чемпіонату України з волейболу серед чоловічих команд Суперліги.

«Нам потрібно грати, якщо зникне якась команда – буде менше матчів. А очок у нас не дуже багато. Були невдачі. Але працюємо в цьому напрямку», - наголосив головний тренер волейбольного клубу «Кажани» Віктор Михальчук.

Оптимістично налаштовані і самі волейболісти. «На кожен матч, на кожну гру ми налаштовуємось на перемогу. Ніякого відступу», - підкреслив гравець клубу Андрій Шиманський.

Зокрема, 31 січня гра стартує о 16.00 годині. 1 лютого – початок матчу о 13.00. Ігри відбудуться у приміщенні спорткомплексу «Галичина». Волейболісти запрошують львів’ян підтримати місцеву команду та прийти на матчі. Вхід на ігри – вільний.

Додамо, що на сьогодні «Хімпром» займає другу сходинку у турнірній таблиці Чемпіонату, виборовши 39 очок. «Кажани», натомість, на сьомому місці – із десятьма очками.

Прес-служба ВК «Кажани»

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: