Віктор Поптанич – головний тренер долинського “Нафтовика”

21 квітня 17:13
Переглядів: 216
Гол

В переддень Великодня на стадіоні “Нафтовик” відбулись збори нашого рідного клубу. Гравці команди та потенційні новачки провели розминку і зіграли двохсторонню гру. Вперше за багато років роботою не керував тренер, ім’я якого для “Нафтовика” є цілою епохою.

Мова йде про Степана Штеня, який очолював найтитулованіший клуб Долинщини з 1987 року. Степан Йосипович зберігає за собою посаду президента клубу. Новим наставником “зелено-чорних” став відомий на Прикарпатті фахівець Віктор Поптанич. Його вихованцями є відомі зараз в Україні та за її межами гравці – Ігор Худобяк та Ярослав Годзюр. Віктор Степанович підготував чимало талановитих футболістів в івано-франківській ДЮСШ, тренував юнацьку збірну області, надвірнянський “Бескид” та “ФК Битків”.

На разі тренерський штаб і керівництво клубу визначаються із основою, планують заявити ще кількох гравців. До вівторка стане відома заявка “Нафтовика” в обласній федерації. Тренер молодіжного складу Микола Василів активно працює над тренуваннями юнаків.

Як повідомив віце-президент клубу Василь Сокирко можливе проведення кількох спарингів наступного тижня. Тривають також пошуки спонсорів клубу.

Нагадуємо, що свій перший матч в новому сезоні “Нафтовик” проведе 27 квітня з командою “Ніка” Івано-Франківськ. Поєдинок відбудеться в обласному центрі.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: