Віктор Поптанич: "Після трьох голів від "Львова" воротар не з'являється в команді"

06 травня 10:14
Переглядів: 206
Поптанич

Зустріч Тепловика-ДЮСШ-3 і Спарти-Буковини в 11-му турі чемпіонату U-19 (перша ліга) була важлива для обох суперників. Адже три очки ділили третя і друга команди західної групи. У підсумку, не поділили, і всі пункти дісталися івано-франківським юніорам (1:0), при цьому у їх наставника знайшлося чимало претензій до підопічних:

- Гру хочу кращу бачити. У другому таймі наш лідер, центральний півзахисник зламався. Моментів ми мали на два, три голи. Але реалізація...

Ми недавно працюю, і я ще не провів повну селекційну роботу. Наробив шість замін, у нас є рівноцінні, але їх рівень на Україну, таку команду, як хочемо ... Словом, ще є, над чим працювати, якість гри не задовольняє.

Воротаря втратили, у Львові три м'ячі пропустив, хоча ми брали його як лідера, він 97-го року. Але після того він незявляється до нас. Поставили сьогодні молодого другого воротаря, і він краще відстояв. У нас є нападники, які себе люблять, потрібно навколо стадіону дзеркала поставити, щоб він після моменту міг зачесатися. Мені такі не потрібні. Повинна земля горіти, і повинні повністю себе віддавати на полі.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: