Віктор Смігунов: "Нам дуже сильно повезло – карпатівські захисники зробили нам справжній подарунок"

26 вересня 12:52
Переглядів: 356
Default Image

Старший тренер молодіжки «Карпат» Роман Толочко (на фото) після поразки від «Таврії» перебував у пригніченому стані, але тим не менше не відмовив у коментарі кореспондентові Інформаційного центру клубу.

«Такі матчі коментувати дуже важко і в той же час легко, бо говорити особливо нічого – ви самі бачили, що ми своїми руками віддали супернику практично виграну зустріч. Сьогодні ми наочно продемонстрували, як не можна відноситися до футболу, до матчу, до суперника. Замість того, щоб з переконливим рахунком виграти поєдинок, в якому нам доволі легко давалася гра, ми в підсумку програємо. І все через елементарне порушення ігрової дисципліни та несерйозне ставлення до своїх професіональних обов’язків.

Я і на останніх тренуваннях, і на установці перед грою постійно наголошував, що грати необхідно від першої до останньої хвилини матчу, незважаючи на рахунок. При цьому концентрація та самовіддача повинні бути максимальними. Адже ми вже не раз попеклися в ситуації, коли ніби то мали повну перевагу і вели в рахунку. Однак бачу, що слова не до всіх доходять.

Я ніяк не можу зрозуміти, навіщо за рахунку 2:1 на нашу користь, та ще й за чисельної переваги, всією командою йти вперед? Можливо вони хотіли забити п’ять чи десять голів? Але навіщо – все рівно дадуть лише три очки. Але ні, всі побігли забивати. Забили… Причому двічі…

Гравці ніяк не можуть второпати, що у футболі дрібниць немає. Недотримання ігрової дисципліни, втрата концентрації навіть на якусь мить, технічний брак, позиційні помилки, відсутність бійцівського характеру чи недостатній рівень функціональної готовності – все це миттєво карається. І поки хлопці не зрозуміють цих прописних істин, справжніми футболістами вони не стануть. В кращому випадку гратимуть на область. Але мене дуже сильно насторожує те, що вони не завжди вміють робити правильні висновки. Адже нинішня гра – це не перший подібний випадок. Хоча, можливо, вони думають, що їхня футбольна кар’єра йтиме вгору сама собою. Але хочу їх застерегти, що коли це так, то вони сильно помиляються», – сказав Роман Любомирович.


Віктор Смігунов: «Я шокований!»

По завершенні матчу молодіжних команд «Таврії» та «Карпат» старший тренер кримчан Віктор Смігунов у коментарі Інформаційному центру ФК «Карпати» відверто зізнався, що він просто в шоці від гри своєї команди і кінцевого результату.

«Гра видалася дуже важкою для обох команд. Перший тайм нам повністю вдався. У нас вийшли на поле чотири гравці основного складу. Проте знаючи насправді високий рівень молоді «Карпат», яка демонструє дуже результативну гру в атаці, ми обрали тактику гри від оборони. Ми зуміли стримати атаки суперника і забили самі зі штрафного.

А от в другому таймі карпатівці нас перегравали повністю за всіма компонентами. Наша оборона була зміна діяти з повним навантаженням. Однак «Карпати» за рахунок стандартів змогли таки забити два голи і вийшли вперед. Щодо пенальті у наші ворота, то він був стовідсотковий – наш гравець порушив правила і суддя мав всі підстави його призначити. Не маю я претензій і на рахунок вилучення. Тож ми залишилися в чисельній меншості, програючи 1:2.

Незважаючи на негативний рахунок, я змушений був зняти одного форварда і випустити захисника. В той момент я розумів, що відігратися нам буде дуже важко. А коли відверто, то десь навіть боявся, що ми можемо «посипатися». Але хлопці молодці – проявили справжній таврійський характер! В контратаці нам вдалося відігратися. Коли рахунок був 2:2, ми грали на його утримання. Адже в тій ситуації нічия була для нас хорошим підсумком. Але тут нам дуже сильно повезло – карпатівські захисники зробили нам справжній подарунок і Давидов забив переможний гол.

Я просто в шоці від гри своєї команди і кінцевого результату. Звичайно, я дуже радий за команду, за хлопців. Адже не кожен день вдається вигравати, коли по ходу матчу ти програєш та ще й при цьому залишаєшся в чисельній меншості. Коли бути відвертим, то треба визнати, що нам у значній мірі поталанило. Але в той же час ми цей фарт напевно заслужили своїм характером і бажанням боротися до кінця», – сказав керманич молодих таврійців.
Іван ДУПНАК, Поштове, ФК Карпати

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: