Віктор Туркула: "Для нас кожен матч буде, як останній""

07 квітня 11:30
Переглядів: 160
Віктор ТУРКУЛА

Головний тренер ВК «Галичанка-ТНЕУ-ГАДЗ» Віктор ТУРКУЛА напередодні фінальної частини чемпіонату України заявив про амбітні цілі своєї команди.

- Хвилювання в будь-якому разі присутнє, тільки нерозумні люди не хвилюються, - поділився своїми думками за день до старту туру в Тернополі наставник «Галичанки». - В команді всі живі-здорові, настрій прекрасний – намагатимемось у фінальній частині зробити те, що не зробили у регулярному чемпіонаті. Бажання є. Підсилилися Марією Пацюркевич, відновилася після травми Ганна Рева. Тож поки що все добре. А там вже побачимо.

- Чому більшою мірою приділяли уваги в період підготовки?

- Було дуже багато часу, тож приділяли увагу рівномірно всім елементам. Крім того, займалися і фізичною підготовкою, адже нам належить грати три дні поспіль, і кожна, як остання. Тож саме з таким настроєм, як на останній бій, треба і виходити на майданчик.

- Згідно класифікації першого етапу виділяється явний фаворит в особі «Хіміка» та три приблизно рівних команди. «Галичанка» зосередиться на боротьбі з прямими конкурентами, чи збирається дати бій і «Хіміку»?

- На кожну гру виходитимемо, як на останню. А потім вже, по ходу п’єси, побачимо. Відштовхуватимемось від турнірної ситуації.

- Домашні матчі це, звісно, особливий настрій. Само собою, є вантаж відповідальності. Це допомагатиме, чи буде тиснути на команду?

- З одного боку, так, є вантаж відповідальності. З іншого боку, ми гратимемо в нашому робочому залі перед своїми вболівальниками, і це має допомогти нам у боротьбі.

- На який результат націлюєтесь в рідних стінах?

- Я завжди налаштовую команду на максимальний результат.

 

Прес-служба ФВУ

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: