Віктор Вацко: "Бохашвілі може дуже допомогти "Карпатам"

06 січня 01:01
Переглядів: 414
Євген Бохашвілі

Колишній віце-президент львівського клубу поміркував про перспективи в команді Олександра Севідова сьогоднішнього іменинника - орендованого у "Дніпра" форварда Євгена Бохашвілі.

5 січня футболістові, який в осінній частині чемпіонату п'ять разів виходив у складі "Карпат" на заміну, виповнився 21 рік.

"Бохашвілі - гравець, який може дуже допомогти Карпатам. На жаль, перша частина його сезону у Львові була змазана травмами. Женя приїхав травмованим, тому пропустив збори. Став набирати форму, дуже виділявся у Ю-21, забивав, почав виходити за першу команду, але знову зазнав пошкодження".

"Потенціал у Бохашвілі дуже серйозний. Навіть за той короткий час, що він мав у першій команді Карпат, це було помітно. Зараз у нього фактично відбувається процес переходу у дорослий футбол високого рівня. На мій погляд, Женя готовий уже грати в УПЛ. Тому для нього дуже важливо пройти повноцінні збори з першою командою і уникнути пошкоджень. Якщо це станеться, впевнений, що навесні ми частіше будемо бачити його на полі". 

"Всього цього я й бажаю Жені, у якого сьогодні День народження!"

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: