Віктор Вацко: "Довкола ФФУ - занадто багато незрозумілостей і скандалів"

24 травня 08:30
Переглядів: 91
Вацко

Віктор Вацко продовжує відповідати на питання дописувачів у свій конференції.

- Виктор, вот Вы совершенно не производите впечатление какого-то агрессивного субъекта. Но в таком случае не понимаю, почему Вы, как правило, одобряете агрессивные действия других ( много примеров: оправдывали поведение игроков ,Григорчука, объясняя все эмоциями). В последнем ПФ ,на мой взгляд, Денисов вполне обоснованно поднял вопрос о киевских фанатах, которые в балаклавах пошли к ФФУ, и с помощью угроз добились матча со зрителями. Понятно, что в данном случае они потребовали то, чего хотела вся футбольная общественность. Но разве Вас не пугают такие методы достижения целей? Ведь есть опасность, что завтра они могут потребовать Бог знает что, ведь теперь у них есть уверенность, что желаемого можно добиться силой и угрозами

- Я не схвалюю, я до цього просто ставлюся з розумінням, якщо говорити про емоції на футбольному полі, які у вирі боротьби і гонитві за результатом часто затьмарюють здоровий глузд. І кому, як не Леоненку, наприклад, знати, що, зазвичай, людина на полі і за його межами суттєво відрізняється за характером.

Стосовно фанів у балаклавах. Там були й без балаклав. До того ж, лідери. А засоби досягнення мети... Ви знаєте, до ФФУ останнім часом занадто багато запитань, а довкола ФФУ - занадто багато незрозумілостей і скандалів для того, щоби люди честі подумали про доцільність та ефективність свого перебування на керівних посадах.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: