Віктор Вацко: "Говерла" проти "Карпат" - це була перша ліга"

25 березня 07:24
Переглядів: 742
вацко

Відомий футбольний коментатор - про нинішні "Карпати" і їх гру в Ужгороді з "Говерлою".

"Карпати" навесні провели два різних матчі. З "Волинню" був добротний футбол, який хотілося дивитися. Чесно кажучи, від гри "Карпат" у тому матчі я отримав задоволення. Інша справа - результат ", - написав Віктор Вацко у своїй конференції.

Що було в Ужгороді? Це була перша ліга у виконанні обох команд. Мучились як одні, так і інші. Таке враження, що поразка означала негайний виліт - настільки обидві команди боялися не пропустити. Сумбур без бажання, натхнення, швидкості та творчих ідей в атаці.

Я не став би виділяти когось окремо у цій команді, називаючи найсильнішим, чи найслабшим. Можу сказати, що дуже радий за Володю Костевича, який зробив величезний крок у своєму розвитку. І дуже радий за Олега Голодюка. Ми пережили надважке літо. І зараз я подумки не раз кажу собі: "Слава Богу, що кожен у цій ситуації почув кожного і було досягнуто компромісу". Від цього виграли і Карпати, і сам Олег, який у першій частині сезону показав, що дійсно є одним із найкращих центральних півзахисників УПЛ. Якщо травми обійдуть його стороною, не здивуюся трансферу до вітчизняного топ-клубу. Повірте, він усе для цього має", - написав Вацко.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: