Віктор Вацко: "Кадрове підсилення атаки зараз життєво важливе для "Карпат"

28 червня 08:42
Переглядів: 295
Віктор Вацко

Колишній віце-президент "Карпат" про кадрові питання  "зелено-білих".

- Минулий сезон пройшов для Карпат під знаком кадрових реформ і певного омолодження складу. Думаю, у наступному сезоні цей процес продовжиться. Як продовжиться і процес пошуку оптимального варіанту побудови гри команди в атаці.

Йовічевич змушений експериментувати, оскільки і близько не має такї якісної з точки зору досвіду і класу групи атаки, як була в його попередника Севидова, у якого грали Бартулович, Льопа, Зеньов і Гладкий.

Тому, звичайно, кадрове підсилення атаки зараз життєво важливе для Карпат. Без нього команда не зможе поборотися за високі місця. На мій погляд, враховуючи економічну складову, львів'яни даремно відмовилися від практики орендувати футболістів. 1-2 орендованих - це не 10-15, а відтак - це аж ніяка не проблема.

Чи зможуть Карпати посилити склад, мені сказати важко. Насамперед тому, що не знаю, чи скасовує підписаний нещодавно меморандум із зобов'язанням погасити заборгованості, заборону на трансфери.

Якщо не скасовує, тоді у мене виникне запитання, чому немає заборони на трансфери для інших клубів-боржників? Чому вітчизняні органи правосуддя минулого сезону активно "утюжили" тільки "Карпати", знімаючи під час змагань 9 очок, та ще й заборонивши реєструвати нових гравців, але інші клуби зі схожими гріхами покарали легенько і постфактум?

Чи збережуть Карпати усіх лідерів, зараз не скаже на 100% ніхто. Наскільки мені відомо, один із постулатів керівництва нинішніх Карпат: "клуб готовий продати кожного із гравців, але за адекватну ціну". До ряду футболістів є інтерес, але грошей платити за них ніхто особливо не хоче, а от вільними агентами запросили б. Відкрите питання і стосовно Павла Ксьонза. Хоча, наскільки мені відомо, Дніпро зацікавлений у повному викуповуванні його контракту.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: