Віктор Вацко: "Кадрове питання - виключно пріоритет Фоменка"

02 жовтня 13:54
Переглядів: 157
Вацко

Відомий футбольний коментатор на своїй конференції прокоментував рішення Михайла Фоменка не викликати в збірну України Кравця та Гладкого:

«Щоб зрозуміти, чому так відбувається, потрібно звертатись до Фоменка. Мене, відверто кажучи, здивували відсутність двох найкращих бомбардирів чинного чемпіонату (Кравця і Гладкого), а також Громова. Той же Гай, враховуючи наші проблеми із творчістю в середині поля, на мій погляд, був би цікавим варіантом. Але це лише мій власний погляд. Погляд людини, яка не несе відповідальності за остаточний результат.

Відповідальність несе головний тренер. І кадрове питання - виключно його пріоритет. У нього своє бачення команди і стратегії на найближчі матчі. Обговорювати вибір Фоменка (як, зрештою, і будь якого головного тренера збірної) - справа марна і невдячна. Як не крути, усе впирається тільки у результат. Буде позитивний результат - чудово. Ні - «будем разбираться» (с).

Я буду щасливим, якщо Гоменюк заб'є три Білорусі, а Будківський із Селезньовим та Зозулею - по два Македонії, і Україна виграє обидва поєдинки. Повірте, у такому випадку ніхто і погляду кривого не кине у бік Фоменка, не кажучи вже про слова...».


Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: