Віктор Вацко: "Карпати" двічі виходили до Ліги Європи під керівництвом журналіста"

03 січня 12:00
Переглядів: 357
вацко

Колишній віце-президент "Карпат" поділився своєю думкою про роботу менеджерів в українських клубах.

"Коли я працював у Карпатах, Сергій Михайлович Стороженко на своїй конференції в інтернеті саркастично написав щось на зразок, "чого очікувати від клубу, яким керують журналісти?" :) Мовляв, - дилетанти. Він, щоправда, забув, що саме під керівництвом журналіста "Карпати" двічі виходили до Ліги Європи і суттєво розвинули власну інфраструктуру, в тому числі побудувавши якісну сучасну базу. Але "то таке" (с) )))"

"Тому мені якось не випадає говорити про "директорів цементних заводів". Хоча, в цілому, я згоден, що проблема із професійним менеджментом в українських футбольних клубах існує і є актуальною". 

"Мені, до речі, з цієї точки зору дуже імпонує підхід до справи Андрія Русола. Мало того, що він як футболіст мав чудову кар'єру за українськими мірками і спокійно міг зараз виїжджати на "старому багажі", але людина вирішила вчитися, здобувати освіту за кордоном, відповідно до свого нового профілю роботи. Я щиро бажаю, щоби в новій діяльності у Русола все вийшло. І сподіваюсь, це стане поштовхом для інших гравців, що закінчують (чи закінчили) кар'єру та мають намір працювати у футболі як менеджери".

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: