Віктор Вацко: "Карпати", на мій погляд, діють стратегічно абсолютно вірно"

21 січня 12:40
Переглядів: 211
вацко

Авторитетний телекоментатор Віктор Вацко поділився думкою щодо теперішнього стану справ у "Карпатах".

Над можливими трансферами Карпати працюють. Центрфорвард залишається дуже актуальною позицією для підсилення.
Про Гурулі я нічого не чув. Про Федорчука чув. І мова не про оренду.

З першою командою Карпат зараз на зборі в Туреччині працює ціла група молодих футболістів. Є дуже цікаві. Є ті, кому вже час вистрелити. Для них це фантастичний шанс заявити про себе і потрапити до елітного дивізіону українського футболу. І Карпати, на мій погляд, діють стратегічно абсолютно вірно, даючи своїй молоді таку можливість. І це десь обмежує клуб у трансферній роботі.

Наш футбол зараз переживає початок процесу перезавантаження. Стабільності (насамперед фінансової) найближчим часом я б не очікував. Не здивуюсь, якщо ми знову залишимось без когось із представників елітного дивізіону. 

І в цій ситуації для наших клубів, на мій погляд, дуже правильно і грамотно награвати своїх молодих вихованців. Давати їм шанс, досвід, ігрову практику у великому футболі. При цьому не абстрагуючись від результату. Все ж, як не крути, рівень чемпіонату у нас понизився. І ресурсу, якого десь було недостатньо раніше, цілком може вистачити зараз. Тим більше, що у Карпатах достатньо досвідчених футболістів. Хоча заслужені львівські футбольні люди у своїх інтерв'ю, наче мантру, торочать про "молоду команду", середній вік основного складу Карпат - 25 років. Молоді є у кого вчитися, є з кого брати приклад. Це теж сприяиме її прогресу і результатам команди у майбутньому.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: