Віктор Вацко: "Карпати" намагались придбати Ніколу Джурджіча"

15 травня 08:12
Переглядів: 362
вацко

Сумніваюсь, що Фюрт стане знаковою командою для Бундесліги наступного сезону, якщо туди потрапить. Відверто кажучи, я дуже хочу, щоби Гамбург не вилетів. Не можу собі уявити німецький чемпіонат без "Динозавра".

Якщо ж говорити про персоналії Фюрта, я насамперед зверну увагу на Ніколу Джурджича. Працюючи у Карпатах, ми стежили за ним ще коли Нікола грав у Хельсінборгу (це була оренда, належав він норвезькому Хогесунду). Скажу навіть більше, Карпати робили трансферну пропозицію по цьому футболістові. Самого Джурджича запропоновані умови особистого контракту влаштували, але Хогесунд прийняв фінансову пропозицію Гройтер Фюрта - 1,2 мільйона євро. Це рекордний трансфер Фюрта в історії клубу. Вони "перекусили" і "Карпати", і "Хоффенхайм", які пропонували менше.

За моєю інформацією, Джурджича вів також Металіст.

У Фюрті Нікола одразу ж після переходу видав просто шалені контрольні матчі, регулярно грав минулого сезону у Бундеслізі. Забив 5 м'ячів, але мені запам'ятався далеко неідеальною реалізацією моментів. На початку нинішнього сезону він зазнав дуже серйозної травми, півроку пропустив, і зараз не виблискує. Але мені однаково

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: