Віктор Вацко: "Мені було боляче дивитись на півпорожні трибуни"

23 травня 14:24
Переглядів: 227
вацко

Віктор Вацко висловив свою точку зору щодо напівзаповненних трибун стадіону в Полтаві на фінальному матчі Кубка України.

"Мені було боляче дивитися на цю картинку. Мені було боляче дивитися на незаповнені трибуни. Я вважаю, що це питання до організаторів матчу. Якщо організацією займалася ФФУ і змогла вирішити з МВС питання про дозвіл бути присутнім уболівальникам на матчі за день до поєдинку, значить могли і раніше це зробити. Просто займалися цим відповідно. Полтава - місто, звичайно, там були певні проблеми з точки зору організації і боялися за безпеку, але ще тиждень тому я бачив звернення, де було написано, що Львів готовий забезпечити порядок. Мер Садовий, МВС, СБУ, ультрас беруть на себе відповідальність за забезпечення порядку на грі. Якби за тиждень було прийнято рішення, люди мали б можливість планувати, як доїхати до Львова, де взяти квитки. Плюс у Львові - там, однозначно, футбол люблять більше, ніж у Полтаві. Ходять на футбол там більше. Було втрачено час. Це недопрацювання людей, які організовували. Маємо те, що маємо. Очікували свята, а він вийшов трохи змазаним" - розчаровано зазначив телекоментатор в прямому ефірі "Великого футболу".

"Ми говоримо, що футбол об'єднує, а виходить, що люди, до професійних обов'язків яких це стосується, вони не до кінця виконують свою роботу", - звинуватив експерт ФФУ в недоробку.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: