Віктор Вацко: "Мені "Карпати" дуже сподобались"

03 березня 10:30
Переглядів: 156
вацко

Віктор Вацко поділився своїми враженнями від першої офіційної гри "Карпат" у новому році.

Мені Карпати дуже сподобались. Особливо на тлі команди, яка кадрово значно їх переважає.

Швидкість, динаміка, розумний контроль м'яча, переходи з оборони в атаку і навпаки - все це було на дуже хорошому рівні. Особливо враховуючи наявність великої кількості молоді у стартовому складі.

Швед - просто молодчинка, як для дебютного матчу. Йому б ще трошки спокою, холоднокровності додати у завершальній стадії, де був помітний якийсь поспіх. Але це з віком повинно прийти. Головне, щоби тренерський штаб не дозволив упіймати зірочку ;)

Кльоц теж дуже приємно вразив. Була певна доля його провини у пропущеному м'ячі в дебюті матчу, але хлопець не розклеївся, рук не опустив і відпахав на всі 200%!

А ось від Гуцуляка я очікував більшого. Дуже вже сильно виглядав у підготовчий період (я й мачі дивився контрольні, і спілкувався багато з ким). Можливо, десь перегорів. Так буває. І в цьому нічого страшного немає. Бажаю, щоби вистрелив у наступному матчі.

Також дуже сподобався Карноза - мозок команди. Єдине чого мені не вистачило від нього фірмово сильного виконання штрафних. Він це вміє - я знаю. Але вчора не продемонстрував.

Ну і Ігор Худоб'як після важкої для себе зими, вийшовши на заміну, відіграв дуже сильно. Він додав команді зваженості і солідності в центрі поля у другому таймі.

І єдина проблема, яку, схоже, Карпати не вирішили за зимовий період - проблема ударного забивного форварда. Сергійчук старанний боєць-роботяга. А ось із якісним фінішером, як той же Гладкий минулого сезону, Карпати були б куди летальнішими у своїх атаках. 

Проте проблема стабільно забивного центрфорварда надзвичайно актуальна для всіх наших клубів, окрім Динамо, Шахтаря та Дніпра.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: