Віктор Вацко: "Не сказав би, що Львів відверто вболіває проти "Шахтаря"

21 травня 21:01
Переглядів: 203
Віктор Вацко

Відомий футбольний коментатор - поділився думками про бажання гравців і тренерів «Шахтаря» перебратися зі Львова до іншого міста.

«Я б не сказав, що Львів вболіває відверто проти "Шахтаря". Напевно, правильніше сказати, що Львів - за "Динамо", "Дніпро" і "Карпати" в матчах проти "Шахтаря". Так уже склалося історично, що вболівальники "Карпат" дружать з уболівальниками "Динамо" і "Дніпра". Тим більше, зараз у "Дніпрі" працює чимало людей, які історично стали знаковими для футбольного Львова. Тому ця вболівальницька симпатія виникла не вчора і не позавчора», - сказав Віктор Вацко

«Я на 100% розумію емоції футболістів "Шахтаря", їх образу і бажання грати в іншому місті. Інша справа, що вибір міст у "гірників" не такий вже й великий. Перш за все, враховуючи єврокубкові обмеження від УЄФА. А Львів без єврокубкового футболу не залишиться, якщо УЄФА не дозволить приймати матчі Дніпропетровську. "Дніпро" вже давно говорив про своє бажання перенести власні єврокубкові матчі з Києва до Львова», - зазначив Вацко.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: