Віктор Вацко: "Повертаємось до певних запитань до тренерського штабу"

01 квітня 16:34
Переглядів: 313
Вацко

Коментатор матчу Україна – Латвія Віктор Вацко поділився своїми враженнями від гри в ефірі телеканалу «Футбол 2».

- Ми оцінюємо контрольний матч збірної України, а не офіційний, хочу акцентувати на цьому увагу. Давайте згадаємо від чого ми відштовхувались, чого очікували? По-перше ми очікували результату, який нам дасть психологічної впевненості оптимістично дивитися вперед. Очікували якихось відпрацювань та тактичних моментів, елементів. Хотілось побачити цікавої, творчої, змістовної, атакувальної гри. Ми побачили бажання, старання, кілька цікавих атак, але й побачили величезні проблеми в контролі м’яча. Зараз наша команда не хоче, чи не може грати у високому темпі контролюючи м’яч. Ми побачили повільність в контролі м’яча і повільність в наступальній командній роботі, яку бачили протягом всього відбіркового циклу, яка не дозволяла нам забивати такі хороші, трудові, організовані м’ячі у ворота наших суперників. Ми повинні були розвивати цей успіх. Збірна Латвії – найслабший суперник збірної України за весь період нового сезону. Ми повинні були вигравати

Ми повертаємось до певних запитань до тренерського штабу, які час від часу виникають: коли ми будемо сміливішими, розкутішими та приймати рішення нестандартні?

Ми не можемо критикувати тренера за кадрові рішення, тому що тренер в процесі, він знає хто, як виглядає і він користувався якимись аргументами, коли визначав стартовий склад. Сьогоднішній склад збірної я сприйняв, як повагу до львівського вболівальника, як той момент, що ми вийшли вигравати.


Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: