Віктор Вацко: "Штіліч на атаку - небанальний футболіст, на оборону - порожнє місце на полі"

24 січня 08:14
Переглядів: 290
вацко

Віктор Вацко продовжує відповідати на ряд запитань вболівальників, що стосуються львівських "Карпат", у своїй конференції на matchday.com.ua.

- Доброго вечора. Чи не вважаєте ви, що у весняній частині чемпіонату в Карпат може бути провалля в опорній зоні у звязку з відходом Ткачука? Все ж таки Чачуа - молодий, без досвіду, Мартинюк не вражає.

- Федочук, Голодюк, Даушвілі, Гітченко, Чачуа, Мартинюк - це ті, хто можуть відіграти опорниками. Думаю, достатній вибір. Хоча Ткачук, на мій погляд, - кваліфікований виконавець.

- Доброго дня! Якщо вірити пресі екс-карпатівець Лукас досить непогано виступає в Греції. В Львові взагалі був лідером і принаймні його перехід/оренда в Динамо здавалась цілком логічним продовженням для іспанця кар'єри в Україні. Як Ви вважаєте чому йому в Києві не дали по суті жодного шансу і взагалі навіщо була ця оренда гравця, на якого Блохін мабуть навіть не розраховував?

- Щоби розуміти, чому у Лукаса не вийшло у Динамо, потрібно знати його людські якості. Він проголосив себе небаченою зіркою у Львові зокрема та в Україні вцілому. У Львові президент ставився до нього, як до рідного сина. А у "синочка", як кажуть німці, стала зникати земля під ногами. Виявилось, що у Динамо до Лукаса ніхто не ставитиметься, як до "пупа землі", навіть незважаючи на 8 голів в осінній частині чемпіонату. Там усім усе потрібно доводити. Роботою на полі, а не скандалами в кабінетах. Я Вам навіть більше скажу: від Лукаса відмовилися навіть його співвітчизники-тренери Дніпра. Через його характер. Хоча як футболіст він - дуже сильний і цілком гідний грати в українському топ-клубі, окрім Шахтаря.

- Читаю, що екс-карпатівець і екс-партнер Мілевського Семір Штіліч повернувся в Польщу, де свого часу засвітився і показував досить таки непоганий футбол. А в Україні в нього були пропозиції, коли він ще виступав у Львові?

- Я не чув про інтерес до Штіліча від українських клубів. На атаку це дуже цікавий, тонкий і небанальний футболіст. На оборону - порожнє місце на полі. А в сучасному футболі навіть гранди не можуть собі дозволити розкоші тримати на полі футболістів, що не відпрацьовують на захист.

- Як Ви бачите розвиток Карпат? Виховання та подальший перепродаж власних вихованців, чи трансферна діяльність?

- Карпати відкрито оголосили про вектор власного розвитку - ставка на власних вихованців та футболістів з українським паспортом. Звичайно, без кваліфікованих легіонерів не обійтися. Але їх у команді буде дуже небагато. І лише на тих позиціях, де важко або нереально підібрати гідного рівня УПЛ та фінансових можливостей клубу українського футболіста.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: