Віктор Вацко: "Це була дуже важлива перемога для тренерського штабу "Карпат"

21 серпня 16:53
Переглядів: 298
Вацко

Популярний коментатор поділився враженнями від гри "Карпат" в останньому матчі.

Карпати відверто зробила ставку на контратаки. На мій погляд, до речі, у Карпат дуже хороший підбір футболістів саме для контратакувального футболу. Гітченко з Бубою в опорній зоні стали солідним шлагбаумом і запорукою оборонного успіху. Сподобався Пластун. Знаю, що він сильно виглядає на тренуваннях і повинен був зіграти у складі вже проти Дніпра, якби не захворів. Сподобався Балажиц. Мірошниченко - молодий тигр! Боєць неймовірний! Дуже додав за останній час. Ну і Сергйчук просто вразив своїм старанням, настирністю та невтомністю.

Фактично, Волині так і не дали створити в атаці чогось осмисленого. Так, було багато ударів, але практично все з-за меж штрафного майданчика. Тоді як Карпати свої моменти використали.

Це була дуже важлива перемога для тренерського штабу Карпат. Чим довша безвиграшна серія, тим більше психологічного негативу, неприємного тиску, як зовнішнього, так і внутрішнього. Думаю, цей результат стане чудовою психологічною підтримкою ля Ігора Йовічевича та його тренерського штабу.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: