Віктор Вацко: "У "Карпатах" пройшов через випадки, коли за "вільних агентів" просили 400 тисяч євро"

20 вересня 11:24
Переглядів: 195
вацко

Відомий футбольний коментатор на своїй конференції розповів про не підписання "Карпатами" Ромаріо, який спершу нібити домовився з клубом про співпрацю, а пізніше покинув команду.

- Я не знаю, що за ситуація виникла з Ромаріо. Підозрюю, що Карпатам він не дуже-то й потрібен в контексті наявності великої кількості гравців такого ж амплуа та непродажу Даушвілі.

Але. Не сприймайте казочок одного нашого Заслуженого тренера про те, що "ми бідна команда і до нас приходять тільки вільні агенти".

В Україні останнім часом, глобально кажучи, тільки 4 клуби купували футболістів. Інші - брали вільними. А вільний агент - це далеко не безкоштовно, а в певних випадках і дуже немало. Агентські (особливо, якщо за статус вільного довелось з кимось якісь питання вирішувати) бувають височенними, плюс - підйомні футболістові (вільні агенти зазвичай просять більше, ніж ті, за кого довелося платити клубам). У Карпатах пройшов через випадки, коли за "вільних агентів" їх агенти називали і по 400 тисяч євро. агентської винагороди. Щоправда, у Львові, почувши такі цифри, голосно сміються і посилають "в сад" )))

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: