Віктор Вацко: "У нас немає навіть намагання перетворити футбольні клуби на бізнес-проект"

26 лютого 17:55
Переглядів: 118
вацко

Віктор Вацко розповів що очікує наш футбол в майбутньому:

"Я думаю, що економічні реалії у нашій країні уже незабаром призведуть до суттєвого скорочення рівня зарплат футболістів. І не лише у клубах Західної України. Процеси уже пішли. У нас, за незначними винятками, немає навіть намагання перетворити футбольні клуби на бізнес-проект. У нас сама система в країні під це не заточена.

Люди в Україні не можуть собі дозволити платити по 20-30 євро на місяць за футбольні телеканали, по 20-30 євро за квиток на стадіон, по 80-100 євро за оригінальну футболку улюбленого клубу.

Ще донедавна вболівальники вважали за норму, коли сам клуб купує телеправа на трансляції власних закордонних матчів і розміщує їх на якомусь із каналів. А факт того, що телеправа на внутрішні матчі клуб може продати телеканалу взагалі не так уже й давно виглядав фантастикою.

Абсолютно всі наші клуби збиткові. З радянських часів "футбольні люди" не знали, як заробити грошей для клубу, проте прекрасно навчилися освоювати отримане від спонсора-інвестора.

А зараз дедалі більше людей, які "вбухують" величезні власні кошти у футбол, задаються питанням: "а навіщо мені це потрібно? є ж і інші важливі речі, окрім футболу; однаково нагорі будуть одні й ті ж клуби". 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: