Віктор Вацко: "Важко говорити, що дасть Коломойський, Павелко, Грисьо українському футболу"

23 лютого 14:36
Переглядів: 133
Віктор Вацко

Експерти програми «Великий футбол» на каналі «Футбол 1» прокоментували слова тренерів та функціонерів українських футбольних клубів стосовно кандидатів на посаду наступного президента ФФУ, а також висловили свої думки про конфлікт інтересів з висуненням кандидатури президента «Дніпра» Ігоря Коломойського на посаду керівника українського футболу.

Олександр Севідов:  

- Кожен з керівників клубів висловив раціональну думку по цьому питанню, більш об’ємно про це сказав генеральний директор «Шахтаря». Голова Федерації – це голова федерації, а короля робить його оточення. 

Віктор Вацко: 

- По-перше, зараз важко говорити, що дасть Коломойський, Павелко, Грисьо українському футболу на посту очільника федерації, тому що ми зараз говоримо на пальцях. Друге, Ігор Коломойський показує себе, як людина, яка є ефективним керівником та управлінцем і яка знає, що таке сформувати хорошу, якісну команду. Третій аспект, про який вже всі говорили, це конфлікт інтересів і від цього Ігорю Валерійовичу вже нікуди не дітися, але він прийняв таке рішення.

Віктор Леоненко:

- Ігор Михайлович вже пройшов цей етап. У мене просте питання: навіщо це потрібно Ігорю Валерійовичу? Можливо, він хоче комусь довести, що може все? Захотів – став, тим більше, що і шанси у нього мабуть непогані. 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: