Віктор Вацко: "Від "Карпат", відверто кажучи, більшого не очікував на цьому етапі"

31 липня 08:29
Переглядів: 384
вацко

Віктор Вацко у своїй конференції висловив думку про перший матч львівських "Карпат" у новому сезоні, який вони зіграли внічию із ужгородською "Говерлою".

З точки зору вболівальника, це було хороше напружене непередбачуване дербі. Якщо ж занурюватися у деталі, то обидві команди відіграли слабко. на невисоких швидкостях, з великою кількістю тактичних і технічних помилок. 

Від Карпат, відверто кажучи, більшого не очікував на цьому етапі. Той футбол, у який хоче грати Ігор Йовічевич, втілювати у життя на полі буде не так уже й просто. На це потрібен час та ігри. Не вистачало динаміки в переході від оборони в атаку. Не вистачало якості у взаємодії футболістів на флангах. Не вистачало атакувальної активності та сміливості флангових захисників. Карпати не зуміли використати свою перевагу у швидкості. Не в останню чергу й тому, що на полі стадіону в Ужгороді була дуже висока трава. Ну, Грозний - хитрий і розумний опонент ;) 

З іншого боку, є й позитивні моментіи. Насамперед це стосується сміливості тренерського штабу у довірі молодим футболістам. Зараз в цілому у нашому футболі складається ситуація, сприятлива, на мій погляд, для "обкатки" молоді. 18-річний Лобай дебютував доволі вдало. Так, на атаку відіграв не суперпродуктивно, але з оборонною роботою впорався гідно. Трухін - серйозний і досвідчений опонент - нічим себе особливо не проявив. Я впевнений, що з кожним матчам в УПЛ за плечима Лобай додаватиме. Тим більше, що незабаром отримає для цього ще один хороший стимул ;) Той же Пучковський, за відсутності у команді досвідченого ударного форварда, зумів забити. Забив по-гравецьки класно і дуже грамотно. Сподіваюсь, що Тарасові цей гол додасть упевненості для результативної гри у наступних матчах. Не забуваємо, що хлопцеві ще й 20-ти немає.


Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: