Віктор Вацко: "Зайвий гамір довкола як "фашистів", так і "леніністів" потрібен тількі Дімі Кісєльову"

30 березня 23:48
Переглядів: 225
Вацко

Віктор Вацко у своїй конференції прокоментував питання колишніх штрафів ФФУ щодо «Карпат». На думку журналіста, такі слухання ні до чого доброго не приведуть, а тільки підігріють і без того не просту ситуацію в суспільстві.

На пряме запитання, про можливість розслідування правомірності винесення штрафів КДК ФФУ і звинуваченні вболівальників «Карпат» у фашизмі, Віктор відповів.

«Навіть керуючись банальною логікою, не вникаючи в юридичні тонкості, можна сміливо стверджувати, що це неможливо і, зрештою, ні до чого не призведе.

Зараз така ситуація в країні, що зайвий гамір довкола як "фашистів", так і "леніністів", якщо кому й потрібен, то тількі Дімі Кісєльову для епічних новостєй.

Все, що потрібно українському народу - взаємна повага. В тому числі, повага до цінностей, на яких люди виховувались у різних куточках нашої країни. І жодних нав'язувань силоміць! 

Я не розумію доцільності ідеологічних дискусій, результатом яких буде лише те, що ніхто нікому нічого не доведе, проте всі лише пересваряться. 

У нинішній ситуації країна повинна об'єднатися і багато працювати, щоби спільнними зусиллями подолати глибоку економічну кризу. Коли немає за що купити шматок хліба, навряд чи хтось думатиме про те, чиє вчення - Леніна чи Бандери - правильніше. 

І те, як вчора поводилися фани Карпат у ставленні до севастопольців, ця атмосфера братання і єдності, повірте, значно більш промовиста та вартує значно більшого, ніж якісь недолугі та непотрібні зараз розслідування.», — написав екс-функціонер львівського клубу.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: