Вікторія Дельрос: "Я досі не вірю що потрапила в один з найкращих клубів"

01 серпня 16:46
Переглядів: 166
дельрос

Ліберо національної збірної України Вікторія Дельрос із тернопільської "Галичанки-ТНЕУ" перейшла до знаменитого французького клубу "Расинг Клуб де Канн".

З дівчиною нещодавно підписали контракт на один сезон. Вікторія зізнається, хоча й підписала контракт – досі не вірить, що її обрав такий відомий клуб.

"Вони побачили мою гру під час Чемпіонату України. Після  запропонували співпрацю. Чесно зізнаюсь я спочатку не повірила, та й я досі не вірю що потрапила в один з найкращих клубів", - розповідає Вікторія Дельрос.

"Канни" незмінний, з 1998 року, чемпіон Франції. Свого часу за цей клуб грали ряд українських волейболісток. Сьогодні ж клуб продовжує реконструкцію  команди і сподівається, що вона зміцниться з приходом української ліберо Вікторії Дельрос.

"Я поки не мала змоги поспілкуватись з новими тренером. Контракт мені надіслали електронкою. Зараз налагоджують питання з документами, а після їду знайомитись з клубом. Звісно, що в різні часи за цей клуб грали чотири наші українки. З двома я знайома – вони досі під враженням від "Канн", - продовжує Вікторія.

Також дівчина хоче подякувати головному тренеру "Галичанки-ТНЕУ" Андрію Романовичу, який у всьому їй допомагає.

"Я нікому не розповідала, що отримала таку пропозицію від "Канн". Дівчата з "Галичанки-ТНЕУ" дізнались вже тоді, коли я підписала контракт. Приємно, що зараз вони телефонують, вітають. Дякую за підтримку і тренеру, Андрію Романовичу. Він і досі мені в усьому допомагає".

Нагадаємо, нещодавно Вікторія Дельрос у складі збірної України на Всесвітній Універсіаді у Південній Кореї – вибороли срібло.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: