Вікторія Дельрос: "Знали, що грати з Вінницею навіть вдома буде не легко"

10 лютого 11:32
Переглядів: 203
Галичанка-ТНЕУ

Тернопільський волейбольний клуб «Галичанка-ТНЕУ-Укрінбанк» у двох матчах чемпіонату України серед жіночих команд Суперліги двічі переміг «Кряж-Медуніверситет» з Вінниці. 

«Знали, що грати з Вінницею навіть вдома буде не легко, – розповіла після матчів літеро «Галичанки» Вікторія Дельрос. – Адже на виїзді гра складалася за подібним сценарієм. Ще й так сталося, що травмувалася Олена Туркула. Не було Ольги Андрусенко. Тому самою молоддю мали вирішувати турнірні завдання. Можливо, у другій грі все склалося значно легше. Максимально скористалися настановами тренера і загалом це вплинуло на впевнену перемогу».

Для Вікторії Дельрос другий матч мав ще й своє своєрідне навантаження. Адже на майданчику вперше дебютувала її молодша сестра Ніка. Хоч це був кількахвилинний вихід, але у той момент Вікторія навіть умудрилася допустити помилку.

«Справді ми виявилися трохи неготовими до прийому, – зізналася Вікторія. – Традиційно команда подумала, приймаємо втрьох. Серед них і моя сестра, якій всього 14 років. Зрозуміло, що приймати подачу ще не в змозі. Тому виникла певна розгубленість і, як наслідок, втрачене очко. Вина у цьому все ж моя. Поки для моєї сестри найголовніша робота – виходити на майданчик для разових подач і при цьому не розгублюватися».Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: