Вікторія Гоголь перемогла у "Galychyna Open"

25 травня 15:20
Переглядів: 161
Вікторія Гоголь

З перемогою у Всеукраїнському тенісному турнірі першої категорії „Galychyna Open” повернулася зі Львова Вікторія Гоголь.

Впевнено пройшовши два перших кола турніру, перемігши з однаковим рахунком 6:1 та 6:0 спочатку Марту Тинну зі Львова і Олександру Дудчак з Чернівців у півфіналі Вікторія зустрілася з другою сіяною ракеткою Анною Самойловою з Ужгорода. Гідне суперництво було лиш у першому сеті. Гоголь програвала 5:2. Зрівняла рахунок і перемогла 7:5. У другому сеті франківчанка віддала один гейм. Перемога за спортсменкою SC „AliaS”.

Фінал виявився дуже цікавим. Анна Нападій добре налаштувалася. Їй вдалося відібрати перших два гейми. Матч відбувався за рівного рахунку. Дівчата дійшли до тай брейку, в якому Вікторія перемогла 7:2. Другий сет за Вікою 6:1. Впевнена і яскрава гра Вікторії дозволи їй дійти до півфіналу у парі. Разом з одеситкою Сазонтовою вона поступилася у тай брейку парі Товпаш/Нападій з рахунком 7:5; 7:6.

Ще одна вихованка SC “AliaS” Юлія Плисак дійшла до півфіналу гри у парі. Разом із львів’янкою Євстахевич поступилася парі Самойлова/Бобаль - 6:4; 6:3.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: