Вікторія Гоголь перемогла у першому Всеукраїнському турнірі "Western Star"

19 квітня 21:00
Переглядів: 176
Вікторія Гоголь

Федерація тенісу України спільно з тенісним клубом "Alias" провела Всеукраїнський турнір І категорії "Western Star".

Змагання проходили на кортах СК "Олімп". Турнір зібрав найкращих український тенісистів, зокрема майстрів спорту України, переможців міжнародних змагань ITF і TE львів’ян Романа Бойчука, Павла Кулабухова, Анну Нападій, донеччанина Івана Толстих, рівнян  Івана Гайдура та Івана Дерепу, волинянку Анастасію Боднарчук, закарпатців Наталію Бобаль та Анастасію Самойлову, франківчанку Вікторію Гоголь та інших.

Перемогу в чоловічому одиночному розряді виборов Роман Бойчук. Роман значився як перший сіяний гравець, тому він пропустив перше коло турніру. Він здобув три впевнені перемоги над франківчанином А. Калабішкою (6:1; 6:1), представником Львова П. Кулабуховим (7:6; 6:0) та досвідченим рівнянином І. Дерепою (6:3; 6:3). Слід сказати, що у парі Роман також переміг. Спільно з Олександром Короленком було подолано опір пари Явір - Ях (6:3; 6:2) та Гайдур - Дерепа (7:6; 7:5).

У змаганнях жінок перемогу святкувала івано-франківська тенісистка Вікторія Гоголь. По дорозі до фіналу вона перемогла львів’янку А. Запаринюк (6:0; 6:0), тенісистку з Мукачева І. Русин (6:2; 6:1) і другу сіяну по сітці турніру - Н. Бобаль (6:0; 6:1). У фіналі Вікторія зустрілася з Анастасією Боднарчук з Луцька. Гра виявилася напрочуд швидкою. Волинська тенісистка не змогла нічого протиставити потужним, силовим ударам франківчанки. Гоголь перемогла 6:2; 6:3. Окрім того, разом з Катериною Сімонович вона посіла друге місце на турнірі у парному розряді. У виснажливому фіналі дівчата програли перший сет 1:6, перемогли у другому 6:2, але програли у тай брейку 10:2.

На початку травня, до дня міста й фестивалю ковалів тенісний клуб "Alias" проведе вже традиційний Всеукраїнський турнір "Iron Сup". Змагатимуться юнаки і дівчата у вікових групах до 12 і до 16 років.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: