"Вікинги" виявилися стійкішими від "козаків"

12 червня 10:13
Переглядів: 182
волейбол

У дуже важливому поєдинку групи збірна України у впертій боротьбі таки поступилася національній команді Данії.

...Точна атака данців, яку потужним ударом завершив Расмус Нільсен, підсумувала невтішний для українських уболівальників рахунок у протистоянні основних фаворитів групи, яка проводить матчі в Івано-Франківську. Нашим волейболістам не відмовиш у старанні, проте величезна кількість помилок, ненадійний блок і слабкий прийом зумовили неприємну поразку від суперника, який просто був більш агресивним і самовідданішим. Що ж, збірна Данії надала волейбольній дружині України добрий урок, який, сподіваємося, піде останній на користь. Ну, а поки привітаємо "вікінгів" із заслуженою, в цілому, перемогою як у звітному матчі, так і в змаганнях в Івано-Франківську. Адже вони достроково забезпечили собі перше місце, бо обіграли в очних поєдинках і Угорщину, і Україну...

ДАНІЯ - УКРАЇНА - 3:0 (25:22, 25:22, 25:23)

Хоч як прикро, але гра підопічніх Угіса Крастіньша продовжує нагадувати такі собі "гойдалки", коли за вдалим відрізком обов'язково слідує невдалий. Саме тому, зрештою, у кожній з трьох партій останнє слово залишалося за волейболістами Данії. Зокрема, у першому сеті наші спочатку поступалися - 2:6, потім повели - 16:14 і 17:15, але згодом знову провалилися - 19:23, і все.

У другому картина майже та сама: вели - 10:6, але далі пропустили чотири м'ячі поспіль; знову відірвалися -  17:12; та знову ж таки провалилися - 19:19. І вдруге кінцівку не витягли.

Нарешті, в третій партії, програючи - 8:14, зробили маленьке диво, зрівнявши рахунок - 16:16. Але далі програли три м'ячі поспіль, а в кульмінаційні хвилини примудрилися дві подачі відправити в аут і жодного разу не зуміли поставили суперникам хоча б подвійний блок. Тож ті своїм шансом скористалися на всі сто.

Отже, прикра поразка, якої, відверто кажучи, ніхто не очікував. Порадував хіба що Василь Тупчій, який набрав 21 очко і знову став найкращим гравцем у поєдинку. Проте не слід забувати, що у нинішньому складі збірна України проводила лише другий матч в історії. А це, хоч як крути, серйозна причина. За два-три тижні по-справжньому міцну, зіграну і бойовиту команду не зробиш...  

 

Прес-служба ФВУ

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: